Naučné knihy pro dospělé > kuchařky > všeobecné
U stolu s Hankou Křížkovou
Marie Formáčková, Hana Křížková
EAN: 9788024284477
Populární zpěvačka Hanka Křížková slaví hned několik výročí – neskutečných 40 let na scéně doprovází její půlkulaté životní jubileum. Kniha plná receptů, glos a vtipných rad vychází znovu po deseti letech v nové modernější úpravě a v rozšířené verzi. Jestli ale čekáte jen obyčejnou kuchařku, tak se pletete. Kniha U stolu s Hankou Křížkovou s více než 120 kulinářskými specialitami obsahuje i obsáhlý fotografický doprovod, čímž se částečně stává i autobiografií, v níž Hanka mapuje svou uměleckou i životní dráhu.
Recenze
Z podobných knih Vám doporučujeme také
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c) 2007 - 2023 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap