Knihkupectví U Krumlů s.r.o.

knihkupec logo knihkupectví, knihkupec.com, s láskou ke knihám s nadšením pro vás, knihy skladem, expedujeme do 1 pracovního dne. Profesionální přesto lidský přístup. Contact Details:
Main address: Krkonošská 196 543 01 Vrchlabí, Česká Republika ,
Tel:(420) 499 421 524, E-mail: knihkupec(at)knihkupec.com

JAK ZÍSKAT

POŠTOVNÉ ZDARMA?

podrobnosti zde

Expedice, způsoby platby a odeslání

Čtení na pokračování

Publikování nebo šíření obsahu https://www.knihkupec.com/ je bez písemného souhlasu Knihkupectví U Krumlů s.r.o. zakázáno.

Úsměvy života

Úsměvy života - Václava Vanclová
Autor:

Václava VanclováNadějná autorka s ostrým stylem pro sarkasmus a humor se dělí o své zážitky ze života.

Věčné téma ženy vs. muži - spolu to nejde, sólo většinou ještě hůře. Život přináší stále nové a nové situace, které v momentě prožitku působí smutně, leckdy paradoxně, s odstupem času a bez osobní účasti rozhodně humorně až sarkasticky.

Užívejte.

Kapitoly k dispozici:

1. TETOVÁNÍ5. OTUŽILEC9. OSUDOVÝ
2. KULTURISTA6. MANIPULÁTOR10. BÁSNIČKÁŘ
3. PRCEK7. MAMÁNEK 
4. ŠMATLA8. PRASEČÍ HLAVA 

3. PRCEK

Výška přes dva metry, anatomicky zajímavé. Zapomněl se zmínit, že je ženatý. Ohraná výmluva že s manželkou již dlouho nežijí, ale do téhle restaurace chodí moc známých, tak radši jinam. Má dva metry a čtyři centimetry a všechno má abnormálně velké., tedy asi všechno. K takovému chlapákovi by seděl sexy hluboký hlas, jenže on kňourá jak pětiletý chlapeček, k tomu výraz nepochopeného a ukřivděného a říká svému penisu prcek. Po kávě v bezpečné restauraci, jsme se šli projít. Z věčného vytáčení hlavy, abych mu nekoukala na pupek, mě už bolelo za krkem. Vsedě to snad nebude tak hrozné, navrhla jsem lavičku. S nadšením zakňoukal, že to je dobrý nápad. Nebyl! Mně visely nohy nad zemí a on je měl do cesty, takže překážely kolemjdoucím, kteří při pohledu na nás střídali výrazy, od pobavených k nechápavým. Mezi nás jsem umístila kabelku, což ho rozhořčilo a otázal se, zda se ho štítím. Teď nechápu já. Nechtěl slyšet proč se trmácím od jedné schůzky k druhé. Chci vztah s někým normálním, chci nemožné. Odvětil, že kvalitní a častý sex také není málo. To má pravdu, ale tento problém mám již vyřešený. Aby dodal váhu svým slovům mi povyprávěl o všech svých milenkách a dopodrobna též co s nimi dělal. Obzvláště poslední je nezapomenutelná a dodnes po ní teskní. Říkal ji Nymfa, dokázala přímo akrobatické kousky a oba se nechávali donekonečna unášet vášní. Když je tak dobrý, jak tvrdí, nechápu, proč ho poslala do háje a už ho nechce vidět.

Na lavičce se mu nepodařilo mě oslintat, v autě byl úspěšnější, i tlamu má velkou. Nechám se odvézt na metro a dál ani náhodou, i když nabízel, že mě hodí až domů. To zrovna, asi by s ním byla později potíž. Ze studijních důvodů slibuji další setkání. To není pokrytectví, zajímá mě, co se z něho vyklube a co skrývá v kalhotách. Sahat na to nebudu, i když by to uvítal, jen se kouknu. Vykoledoval si to, nemá mě provokovat a urážet. Nazval mé tetování asexuální, to fakt přehnal, je to moje pýcha. Asexuální je on, velké, nedospělé cosi. Manželka asi bude vděčná jeho milenkám za chvíle odpočinku, nedivím se jí. Kdyby mě tak nenaštval, možná by si vykňoural na ukázku i jiné části mého těla, takhle neuvidí ani milimetr čtvereční!

Uvidíme, s čím se vytasí on. Průměrná velikost to asi nebude, nechám se překvapit. Říká se, že velikost přirození (přirozeně u mužů) se pozná podle velikosti nohou. Jsou to kecy, tenhle týpek by musel mít kapsu navíc, aby ho měl kam srolovat. Jako se říká „podle nosa poznáš kosa“, někteří jedinci by radši měli použít ten nos, místo toho co mají mezi nohama.

Pozval mě k sobě domů. Jedu svým autem, pro jistotu. Máme sraz na parkovišti, aby mi ukázal cestu. Domnívá se, že ženská bez navigace netrefí ani ze sámošky domů. Jsem dochvilná a na místě setkání o deset minut dřív. Je tma a já zhasínám světla, šetřím svou stařičkou autobaterii. Zanedlouho kousek ode mne zaparkuje on, čekám, že vyleze a domluvíme se jak dál. Pět minut, deset minut, patnáct minut a nic. Sedí v autě a čeká. Nevolá, nepíše, Snad neumřel! Nejdu se podívat. Telefon:“ Máš zpoždění, už tady čekám čtvrt hodiny!!“ „Nemám, jsem tu již půl hodiny“ „Jo to si ty v tom autě vedle!?“ už téměř křičí „ a to si nemohla přijít něco říct?“ To je materiál, vypadá to, že se rozpláče. Měl se ven vysoukat on! Nechala jsem ho vydusit schválně. Ženu ani květinou neuhodíš- doplnila bych: muže tlučte čímkoli, dokud jim nedojde jak se k ženě chovat.

Má garáž daleko od bytu, dojíždíme mým autem. Vyslechnu si, jak neopatrně řídím a měla bych si zaplatit kondiční jízdy. Polib si (vyslovuji zatím v duchu)! Má uklizeno, chce mi prý ukázat byt, začíná ložnicí. Stojím mezi dveřmi a nechám si vyprávět, jak těžce sem stěhoval tu krásnou a pohodlnou postel. Úplně se rozněžnil a opět jsme u Nymfy, co s tou na té posteli prožil. Couvám ke kuchyni, je to nejblíže k venkovním dveřím. Únikovou cestu mám promyšlenou od chvíle, co jsem vstoupila. Možná se dočkám i kávy, nabízí víno. Asi usoudil, že řídím tak neopatrně, že je jedno, jestli střízlivá nebo namazaná. Ujišťuji ho, že sex nebude. Hrajeme přetahovanou, přitáhne mě – odtáhnu se, nebaví mě to. Oznamuji svůj odchod, na otázku zda to určitě chci, odpovídám ano. Je rozhořčen. Vyčítá, že jsem si prcka ani nevšimla a on se na mě tak těšil (polyká slzy), chvíli nechápavě zírám a pak mi to dochází! On to myslí vážně! Svému penisu říká prcek a mluví o něm ve třetí osobě. Rozloučení bylo dokonalé, se slovy: „Jsi sobecká a zlá na prcka“ práskl dveřmi, až se zatřásl celý panelák. Ještěže bylo dole odemčeno. Zvonit na sousedy v jednu ráno by nebylo úplně vhodné, i když po té ráně dveřmi jich určitě nejméně polovina nespala. Od něj jakoukoli pomoc nemohu očekávat, definitivně se mnou skončil a nyní nejspíš pláče do polštáře a vzpomíná, jak na něm s Nymfou dováděli.

Je tma jak v pytli, jak se z toho labyrintu vymotám, netuším. Cestu si moc nepamatuji, teď by navigace nebyla k zahození. Otáčela a vracela jsem se jen šestkrát, na mě dost slušný výkon. Za pouhé dvě hodiny (dá se to ujet za 20 minut), jsem doma. Sice nevím co má schovaného v kalhotách (asi prcka), zato o jeho hlavě mám naprosto jasno. Jedno se mu upřít nedá, má odvahu, po tom všem mi poslal mms se svou fotkou a textem:“ To se ti ani trošku nestýská po prckovi?“

Také už vím, že kvalitní sex pouze s kvalitním chlapem. Zatím zůstanu u nouzového řešení, jdu napsat Ježíškovi, aby mi nadělil nový vibrátor a lubrikační gel v piksle od primalexu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2023 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap