Knihkupectví U Krumlů s.r.o.

knihkupec logo knihkupectví, knihkupec.com, s láskou ke knihám s nadšením pro vás, knihy skladem, expedujeme do 1 pracovního dne. Profesionální přesto lidský přístup. Contact Details:
Main address: Krkonošská 196 543 01 Vrchlabí, Česká Republika ,
Tel:(420) 499 421 524, E-mail: knihkupec(at)knihkupec.com
Máme rádi knihkupce

Čtení na pokračování

Publikování nebo šíření obsahu https://www.knihkupec.com/ je bez písemného souhlasu Knihkupectví U Krumlů s.r.o. zakázáno.

Proč jsem se nestal Rychlým šípem

Proč jsem se nestal Rychlým šípem - Eduard Freisler

05. Babička

Nosila dycky šátek na hlavě. Co já si pamatuju, tak neměla zuby. Ale někdy je určitě měla. To když byla ještě máma, protože mámy nemaj zuby až až teprv dyž se stanou babkama. Ale mimina-holky zuby taky nemaj, tak to asi bude tak, že babky sou vlastně bezzubý mimina a mimina sou zas jakoby bezzubý babky a mezi tim sou to pěkný holky a mámy.

Jednu věc ale babči uměj jako nikdo jinej. Pečou, a to tak, že vám sliny vyženou dudlíka z pusy. Dyž moje babička dělala koblihy, tak lidi na chodníku stáli pod našima voknama a fintili, že čučej do vobchodu, ale normálně jen čuchali a záviděli. Nejhorší ale bylo, že já taky jen čuchal a záviděl, protože prťata sou prťata a koblihy nesměj. A taky dyž moje babča pekla, ale i dyž nepekla, tak si zpívala. Jak, to ani neumim říct, jiný řikali, že je lepší než Šuláková, a to určitě byla, protože tu sem slyšel až za pár let. Svou babču sem ale slyšel, dyž sem chtěl, a navíc byla celá moje.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2023 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap