Knihkupcův blog

Tipy od Vašeho knihkupce

Váš knihkupec nabízí tisíce knih, beletrii i naučné knihy pro dospělé i dětské knihy a spoustu dalšího zboží. Sledujte naše novinky, články často aktualizujeme, přinášíme tipy na levné knihy a další slevy a akce a sledujeme pro vás, co se děje na knižním trhu.

Berete k vodě svou čtečku elektronických knih? Opravdu? Fakt chcete z vody sledovat neustále svůj ručník, jestli vám vaše pod ním položené zařízení za tisíce korun někdo zrovna nekrade? Skutečně si lajsnete vzít čtečku do ruky a posadit se ku čtení na kámen na břehu a testovat, zda je ta vaše drahá věc odolná proti gravitaci v případě, že vám vyklouzne z ruky. A vážně chcete šmátrat po displeji rukama, zrovna před chvílí krémem na opalování namazanýma? Máme lepší nápad. Přibalte si do zavazadla papírovou knihu. Máme jich spoustu v akci za pár kaček, takže byť by nastal jakýkoliv z výše nastíněných scénářů, rozhodně byste nedošli k takové velké škodě. Do konce srpna platí akce Levné čtení, v které vám nabízíme i objemné knihy za pár korun!
-19%
999 POSLEDNÍ STRÁŽCE - Carlo Adolfo Martigli

999 POSLEDNÍ STRÁŽCE


Carlo Adolfo Martigli


Rozebráno

269,- Kč  216,- Kč

-30%
AKADEMIE NOČNÍCH MŮR - Dean Lorey

AKADEMIE NOČNÍCH MŮR


Dean Lorey


Rozebráno

269,- Kč  186,- Kč

Bílá vlčice - Theresa Révay

Bílá vlčice


Theresa Révay


Rozebráno

299,- Kč

-19%
BOUŘLIVÉ VODY - Colleen McCulloughová

BOUŘLIVÉ VODY


Colleen McCulloughová


Rozebráno

269,- Kč  216,- Kč

ČEKANKA - Julia Quinnová

ČEKANKA


Julia Quinnová


Rozebráno

249,- Kč  227,- Kč

Kleopatra - Stacy Schiffová

Kleopatra


Stacy Schiffová


Rozebráno

299,- Kč

DIMITER - William Peter Blatty

DIMITER


William Peter Blatty


Rozebráno

298,- Kč

MYŠI - Gordon Reece

MYŠI


Gordon Reece


Rozebráno

249,- Kč

NORMÁLNÍ - Julie Cattová

NORMÁLNÍ


Julie Cattová


Rozebráno

298,- Kč

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2018 Miloslava Krumlová Knihkupectví K&T Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 41226020 DIČ: CZ496115256, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap