Dětská naučná literatura > kreslení, procvičování, hry
Šifry pro děti 2
Karel Pazourek, Cryptomania
EAN: 9788026620280
Dokážeš rozšifrovat tajné zprávy? Nebo se to chceš naučit? Více než 120 různých šifer čeká jenom na tebe! Jsou označeny podle obtížnosti a k jejich rozluštění nejsou potřeba žádné zvláštní znalosti a pomůcky. Vše potřebné najdeš přímo v knize. Prozradíme ti, jak na to a všechno ti ulehčí i užitečná a přehledná tabulka šifrování. V knize nechybí nápovědy a řešení.
Recenze
Z podobných knih Vám doporučujeme také
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c) 2007 - 2025 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap