Naučné knihy pro dospělé > příroda, přírodní vědy > domácí a hospodářská zvířata > včely a včelařství
Fenomenální včely - Biologie včelstva jako superorganizmu
Jürgen Tautz
EAN: 9788020904157
1 hodnocení
Ojedinělá kniha vydaná již ve 12 jazycích přináší známé i nejnovější pohledy na život včel. Hlavním motivem je snaha představit včelstvo jako superorganizmus, který patří mezi nejúžasnější druhy naší planety. Ve včelích koloniích dnes vědci nacházejí vymoženosti typické např. pro savce, ale i vlastnosti jednobuněčných organizmů. To vše dělá ze včel mimořádně vývojově úspěšný druh, fascinující odborníky i laiky. Zajímavý text je doplněn množstvím originálních fotografií.
Jazyk: Čeština
Nakladatelství: Brázda
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Stran: 270
ISBN: 978-80-209-0415-7
Rozměry (mm): 242 × 157 × 19
Recenze
Čtenáři, kteří si zakoupili tuto knihu, si také objednali
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c) 2007 - 2025 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap