Dětská beletrie, literatura pro mládež > předškoláci
Králíček by měl už spát
Amy Hestová; Renata Liwska
EAN: 9788027522026
Králíček nemůže usnout. Ještě se s ním totiž před spaním nepřišel rozloučit tatínek. Králíček čeká, ale táta nejde a nejde. A tak vyskočí z postýlky, naloží do svého červeného vozíku všechno, co by tatínek mohl potřebovat, a vypraví se zkontrolovat on jeho.
Králíček by měl už spát je ideální knížka ke společnému předčítání před spaním. Text v překladu Vratislava Kadlece krásně plyne a nejsou v něm žádná zbytečná slova. Je to knížka krátká, takže u jejího čtení nejspíš nestihnete usnout, zato však hrozí, že ji budete muset číst pořád dokola!
Jazyk: Čeština
Nakladatelství: HOST
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-275-2202-6
Rozměry (mm): 244 × 200 × 13
Recenze
Z podobných knih Vám doporučujeme také
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c) 2007 - 2025 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap