Knihkupectví U Krumlů s.r.o.

knihkupec logo knihkupectví, knihkupec.com, s láskou ke knihám s nadšením pro vás, knihy skladem, expedujeme do 1 pracovního dne. Profesionální přesto lidský přístup. Contact Details:
Main address: Krkonošská 196 543 01 Vrchlabí, Česká Republika ,
Tel:(420) 499 421 524, E-mail: knihkupec(at)knihkupec.com
Název:
Leeva at Last
Popis:
A hilarious and heart-warming new adventure from Sara Pennypacker, the best-selling author of Pax, with illustrations by Caldecott Medal-winner Matthew Cordell Leeva Thornblossom loves to learn: her local newspaper teaches her a new word every day, and soap operas show her the many shades of human expression. And when she comes across the announcement that all children are required to go to school, Leeva sees an opportunity to do something that newspapers and television alone can't provide: the chance to meet people. But Leeva's parents, the insufferable mayor and selfish tax collector of their small town, don't want to send her to school, and they certainly don't want her to meet other people. And so, with the help of the town's librarian and her son, Leeva sets out to finds answers: what have her parents been hiding from her? With hilarious writing and an unforgettable hero, Leeva at Last is perfect for fans of Matilda, Flora and Ulysses, and A Series of Unfortunate Events. Book Description Heartwarming and funny, a new illustrated children's adventure novel from the author of Pax .
Obal:
image
Cena: 200,- Kč

Cena v prodejně  ?"V naší prodejně ve Vrchlabí prodáváme knihy za cenu doporučenou výrobcem. Tato cena je obvyklou cenou v kamenných knihkupectvích."249,- Kč
Cena v e-shopu200,- Kč

Neznámá dostupnost ?Nedostupné položky si můžete zařadit do seznamu hlídaných knih (hlídací pes). Jakmile bude titul dostupný, budeme Vás informovat.

Leeva at Last

Sara Pennypacker

EAN: 9780008606190

Cena v prodejně  ?"V naší prodejně ve Vrchlabí prodáváme knihy za cenu doporučenou výrobcem. Tato cena je obvyklou cenou v kamenných knihkupectvích."249,- Kč
Cena v e-shopu200,- Kč

Neznámá dostupnost ?Nedostupné položky si můžete zařadit do seznamu hlídaných knih (hlídací pes). Jakmile bude titul dostupný, budeme Vás informovat.

Recenze

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit

Z podobných knih Vám doporučujeme také

The Singularities - Banville John

Skladem v eshopu (1 ks)

243,- Kč
Smutno se musí vyšeptat - Rožnovská Lenka

Skladem v eshopu (1 ks)

249,- Kč
Pokladnička Na společnou budoucnost - neuveden

Skladem v eshopu (6 ks)

99,- Kč
Super cena
Porsche - Pavlůsek Alois

Skladem v eshopu (1 ks)

1032,- Kčfreepost
Tatínku, vař! A vyprávěj k tomu - Jiří Liška

Skladem v eshopu (1 ks)

246,- Kč
Disney - Pohádky před usnutím - Kolektiv

Skladem v eshopu (2 ks)

218,- Kč
Tlapková patrola - Hvězdné tlapky - Kolektiv

Skladem v eshopu (6 ks)

283,- Kč
Přijde kůň do baru - Grossman David

Skladem v eshopu (1 ks)

240,- Kč
Super cena
Breaky a sóla - Libor Kubánek

Skladem v eshopu (1 ks)

112,- Kč
Bělehrad - Inspirace na cesty - neuveden

Skladem v eshopu (1 ks)

210,- Kč
Pivní otvírák Kamil - neuveden

Skladem v eshopu (2 ks)

80,- Kč
Nejkrásnější ostrov - Kahoun Jiří

Skladem v eshopu (2 ks)

224,- Kč

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2024 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap