Naučné knihy pro dospělé > životní styl > móda, kosmetika...
Paříž pro milovníky módy
Megan Hess
EAN: 9788075496485
Paříž je epicentrem stylu a elegance. Neodmyslitelně si ji spojujeme s krásou a luxusem, a je tedy vysněnou cílovou destinací každého milovníka módy. Kam se ale v tomto úžasném městě vydat? Mezinárodně uznávaná ilustrátorka Megan Hess vás provede svými oblíbenými obchody, hotely, restauracemi a místy k relaxaci. Od dech beroucích výhledů z Eiffelovy věže až po koktejly v hotelu Ritz - autorčiny nepřekonatelné ilustrace vám odhalí Paříž tak, jak jste ji ještě nikdy předtím neviděli.
Recenze
Čtenáři, kteří si zakoupili tuto knihu, si také objednali
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c) 2007 - 2025 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap