Dětská beletrie, literatura pro mládež > povídky, příběhy pro děti
Sedm mamlasů
Eduard Petiška, Miroslav Šašek
EAN: 9788028401849
Bylo jednou sedm trpaslíků... totiž Mamlasů. Tehdy to ještě nebylo ošklivé slovo, ale prachobyčejné příjmení jako Dvořák nebo Novák. A kdy že se to pokazilo? To víte, ani ten nejchytřejší Mamlas je nedokázal všechny spočítat. Takže nikdy nemohli vědět, jestli se některý z nich neztratil nebo neutopil. Jak se ale dokážou dostat z takové šlamastyky? To vám ráda převypráví jejich maminka jako pohádku na dobrou noc.
Legendární kniha Eduarda Petišky a světoznámého ilustrátora Miroslava Šaška vychází poprvé od roku 1948.
Jazyk: Čeština
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Stran: 32
Recenze
Čtenáři, kteří si zakoupili tuto knihu, si také objednali

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c) 2007 - 2025 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap