Knihkupectví U Krumlů s.r.o.

knihkupec logo knihkupectví, knihkupec.com, s láskou ke knihám s nadšením pro vás, knihy skladem, expedujeme do 1 pracovního dne. Profesionální přesto lidský přístup. Contact Details:
Main address: Krkonošská 196 543 01 Vrchlabí, Česká Republika ,
Tel:(420) 499 421 524, E-mail: knihkupec(at)knihkupec.com

Název:
Umění vítězit
Popis:
Autor je zakladatelem společnosti Nike, Inc. a jedním z nejvýznamnějších představitelů mezinárodního obchodu. Jako čerstvý absolvent obchodní školy si od svého otce půjčil padesát dolarů a založil firmu s jediným prostým cílem: dovážet z Japonska vysoce kvalitní a zároveň levnou běžeckou obuv. V prvním roce, 1963, prodával boty z kufru svého vozu a vydělal osm tisíc dolarů. V současnosti každoroční obrat společnosti Nike dosahuje miliardy dolarů a její "fajfka" je víc než pouhé logo. Je to symbol elegance a úspěchu, známý i v nejzapadlejších koutech světa.
Počet stran:
432
Jazyk:
CS
Obal:
image
Cena: 359,- Kč

Učebnice > střední školy > účetnictví, ekonomie, ekonomika

Cena v e-shopu359,- Kč

Ke stažení (E-kniha)

Umění vítězit

Phil Knight

EAN: 9788028402259

Cena v e-shopu359,- Kč

Ke stažení (E-kniha)

E-kniha: EPUB, MOBI

Jazyk: Čeština

Stran: 432

Recenze

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit

Další verze knihy

Umění vítězit - Phil Knight

Neznámá dostupnost

399,- Kč

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2025 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap