Knihkupectví U Krumlů s.r.o.

knihkupec logo knihkupectví, knihkupec.com, s láskou ke knihám s nadšením pro vás, knihy skladem, expedujeme do 1 pracovního dne. Profesionální přesto lidský přístup. Contact Details:
Main address: Krkonošská 196 543 01 Vrchlabí, Česká Republika ,
Tel:(420) 499 421 524, E-mail: knihkupec(at)knihkupec.com
Název:
VISUAL BASIC 6.0 PŘÍRUČKA PROGRAMÁTORA
Popis:
Visual Basic zaujímá mezi programovacími nástroji pro 32bitová Windows výsostné postavení. Ve verzi 6.0 přibyla k tradičně vyspělému produktu řada významných vývojářských prvků i drobných vylepšení, od možnosti překladu do nativního kódu, přes snadnou tvorbu komponent COM až po možnost tvorby internetových aplikací s rysy dynamického HTML a aktivních serverových stránek. Předkládaná kniha, vytvořená přímo vývojovým týmem Visual Basicu v Microsoftu, je podrobnou dokumentací k Visual Basicu 6 a jako taková je nezaměnitelným zdrojem informací především začínajících a středně pokročilých programátorů, jimž vysvětlí možnosti programování v širokém záběru - od vytváření jednoduchých cvičných programů až po optimalizaci a distribuci plnohodnotných aplikací pro samostatné počítače i webové aplikace. Příručka systematicky pokrývá prakticky všechny oblasti Visual Basicu, takže ji v praxi ocení i zkušení programátoři jako příruční referenci ke konkrétním potřebám. Její předchozí vydání, která dosud v češtině nebyla publikována, již ve světě úspěšně sloužila více než třem milionům programátorů. Kniha nejprve probírá základy Visual Basicu - správu projektů, formuláře, ovládací prvky a nabídky, vlastnosti, metody a události, projekty, průvodce, dokumenty ActiveX, komponenty a doplňky (Add-ins). Vysvětluje strukturu a chování událostmi řízené aplikace, proměnné, konstanty a datové typy, procedury a funkce, rozhodovací a řídicí struktury, použití objektů. Další kapitoly jsou věnovány tvorbě uživatelského rozhraní, standardním ovládacím prvkům a prvkům ADO, zobrazování standardních dialogových oken, datovým prvkům, vypočítaným polím. V další části se již dostáváte do programování hlouběji, naučíte se důkladně práci s objekty, kolekcemi, třídami, událostmi, poznáte polymorfismus. Zvláštní kapitoly jsou věnovány programování s využitím komponent, reakcím na události myši a klávesnice, práci se soubory a grafikou, ladění programů, ošetřování chyb, vývoji mezinárodně použitelných aplikací a distribuci vytvořených aplikací. Čtyři dodatky pak vyjmenovávají omezení Visual Basicu, jeho konvence, volby kompilátoru a popisují doplnění nápovědy do aplikací. Okamžité osvojení vysvětlované problematiky je podepřeno ilustrativními příklady. Kniha také odpovídá na očekávané otázky a dává upozornění, rady a tipy k efektivnímu programování.
Nakladatelství:
COMPUTER PRESS
Jazyk:
CZE
Obal:
image
Cena: 605,- Kč

Naučné knihy pro dospělé > počítače a elektronika > software, programování, grafika, multimédia, internet

Cena v prodejně  ?"V naší prodejně ve Vrchlabí prodáváme knihy za cenu doporučenou výrobcem. Tato cena je obvyklou cenou v kamenných knihkupectvích."630,- Kč
Cena v e-shopu605,- Kč

Rozebráno ?Nedostupné položky si můžete zařadit do seznamu hlídaných knih (hlídací pes). Jakmile bude titul dostupný, budeme Vás informovat.

VISUAL BASIC 6.0 PŘÍRUČKA PROGRAMÁTORA

Podnázev: programátora

EAN: 9788072261543

1 hodnocení

Cena v prodejně  ?"V naší prodejně ve Vrchlabí prodáváme knihy za cenu doporučenou výrobcem. Tato cena je obvyklou cenou v kamenných knihkupectvích."630,- Kč
Cena v e-shopu605,- Kč

Rozebráno ?Nedostupné položky si můžete zařadit do seznamu hlídaných knih (hlídací pes). Jakmile bude titul dostupný, budeme Vás informovat.

Jazyk: Čeština

Nakladatelství: COMPUTER PRESS

Vazba: Pevná bez přebalu lesklá

ISBN: 80-7226-154-1

Hmotnost (g): 100

Recenze

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2024 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap