Knihkupectví U Krumlů s.r.o.

knihkupec logo knihkupectví, knihkupec.com, s láskou ke knihám s nadšením pro vás, knihy skladem, expedujeme do 1 pracovního dne. Profesionální přesto lidský přístup. Contact Details:
Main address: Krkonošská 196 543 01 Vrchlabí, Česká Republika ,
Tel:(420) 499 421 524, E-mail: knihkupec(at)knihkupec.com

KNIHKUPCŮV TIP!

Zajímají Vás knižní novinky
a naše akční nabídky?

Chcete pravidelně dostávat
informace na Váš e-mail?

Přihlašte se k odběru našeho NEWSLETTERU!

Nabídky knih

Čtení na pokračování

Publikování nebo šíření obsahu https://www.knihkupec.com/ je bez písemného souhlasu Knihkupectví U Krumlů s.r.o. zakázáno.

Úsměvy života

Úsměvy života - Václava Vanclová
Autor:

Václava VanclováNadějná autorka s ostrým stylem pro sarkasmus a humor se dělí o své zážitky ze života.

Věčné téma ženy vs. muži - spolu to nejde, sólo většinou ještě hůře. Život přináší stále nové a nové situace, které v momentě prožitku působí smutně, leckdy paradoxně, s odstupem času a bez osobní účasti rozhodně humorně až sarkasticky.

Užívejte.

Kapitoly k dispozici:

1. TETOVÁNÍ5. OTUŽILEC9. OSUDOVÝ
2. KULTURISTA6. MANIPULÁTOR10. BÁSNIČKÁŘ
3. PRCEK7. MAMÁNEK 
4. ŠMATLA8. PRASEČÍ HLAVA 

2. KULTURISTA

Jsem připravena na seznámení, aspoň si to myslím. Tvořím profil na internetu, vybírám fotky, na kterých vypadám celkem obstojně. Jedna je velice vydařená, se zázračnou podprsenkou, která z mých jedniček udělala trojky. Malý podvod nevadí, pak se z toho nějak vylžu. Vyplňuji údaje o sobě, dostávám se, k důležité kolonce stav. Chystám se tučně a velkými písmeny napsat rozvedená, bohužel to píše jen malá a slabá písmenka. Brzy zjišťuji, že pro spoustu mužů není stav rozhodující. Většina z nich jsou rozvedení a natolik chytří, že další kouli u nohy nechtějí. Nakonec z toho vdané vyjdou nejlépe, protože se jim nacpou jen do postele a ne do života. Ovšem jen do doby než se zjančí, zamilují, chystají rozvést a začnou pořádat nájezdy na miláčkův domov. Úplně nejhorší varianta je když sebou přitáhnou pubertální ratolesti a rozzuřený opuštěný manžel hodlá nastalou situaci řešit fyzickým násilím. A jelikož mu připadá zbabělé tlouct ženu, zbije miláčka.

Hned druhý den mám na netu spousty vzkazů. Možná to se mnou není ještě tak špatné, jak jsem si myslela. Mám z čeho vybírat. Do oka mi padl svalnatý kulturista. Mou volbu částečně ovlivnilo jeho tetování na vypracovaném bicepsu. Podle vzkazů mi připadá zženštilý. Nebrání mi to v naplánování společného sportovního odpoledne. Domluvili jsme si in-line brusle. Umím na nich, tak nehrozí, že bych se ztrapnila a mohu předvádět, jak ladné mohou být mé pohyby. Při sportu potřebuji pohodlné oblečení, beru si své oblíbené, trochu obnošené tříčtvrťáky a bavlněné oprané triko. Bude nutná nějaká konverzace a té bych nebyla schopna v narvaných džínech, které všude škrtí, i když jsou slušivější. Jen co mě uviděl, znechuceně sjel můj oděv. Nemohu konkurovat jeho žlutým kraťasům a bledě zelenému triku, obojí značkové a nehorázně předražené. Pravděpodobně je i stálým návštěvníkem solárních studií, pěkně k sobě ladíme. Jsem bílá jak ředitelka vápenek. Tmavší jsou na mém těle jen pihy, těch mám přibližně dva miliony. Kdyby je někdy chtěl někdo spočítat, musel by si na to vzít dovolenou. V dospívání jsem si je zkoušela gumovat neředěnou citrónovou šťávou, doporučovali to v „chytrém“ časopise. Já to nedoporučuji, pokud nechcete čelit nepříjemným otázkám, jak se vám povedlo opařit si obličej.

Dostávám druhou šanci, opomíjí mé oblečení a vyjíždíme. V pohodě s ním držím tempo celých čtrnáct kilometrů. Je na něm vidět, že mě chtěl utahat, přiznává, že nečekal mou výdrž. Pokud potřebuje machrovat musí to zkusit jinde, já se snadno nevzdávám. Milostivě dělal přestávky na odpočinek a využíval je k poučování jak na to aby neztuhly svaly. Příště chce jít na kolo. Je to namakanej frajírek, ale pravdou je, že s ním člověk nezleniví a udělá něco přínosného pro své zdraví. Ještě mi stihl dotáhnout kolečko u brusle a pak zmizel se svým nadupaným fárem v oblaku prachu.

Kola se nekonají, prší. Zajdeme na kávu a naplánujeme trasu, až bude lepší počasí. Zkusím mu cyklistický výlet rozmluvit, nemůžu pak docela dlouho sedět a neusnadňují mi to ani gelová sedátka. Radši bych šla na badminton. Ten mě hodně baví, dvakrát jsem ho hrála s kamarádem, který mě podcenil a pak prohlásil, že bych ho uhnala, teče z něj jak z vola a nehodlá kvůli mně umřít, ať prý si najdu jiného sebevraha. Nic nedbal na mé prosby, aby klidně umřel, bylo by to tak romantické a nikdo to pro mě ještě nikdy neudělal. Odmítl a přestal být mým kamarádem. Přestalo lít jak z konve a už jen lehce mrholí, skládám deštník, není potřeba, vlhké vlasy mi nevadí a prodírat se davem s deštníkem je o nervy. Můj společník si to nemyslí a navíc má deštník obrovský jak marťanský létající talíř. Nechápu, na co ho potřebuje, plešku snadno otře kapesníkem! Opět je navlečen ve značkovém a dnes se dočkám pochvaly, mám super kabelku. Nehodlám se mu svěřovat, že mi jí darovala, již použitou, má majetnější kamarádka. Než dojdeme do restaurace musím si vytrpět postávání u každé výlohy s oblečením a vydržet jeho obdivné výkřiky nad úchvatnými hadříky. Myslela jsem, že tohle je chlapům cizí. Vrchol je když mě do jednoho obchodu dotáhne a nutí hodnotit, co by mu nejvíc slušelo. Na kávu došlo o dvě hodiny později, již vyčerpána nemám chuť s ním cokoli plánovat, s klidem mu vše odkývnu a pak už něco vymyslím, aby nebylo žádné příště. Doprovodil mě na zastávku, opět se svým ufo deštníkem. Celou cestu mluvil jen o cvičení. Tenhle typ mužů má sice namakaný svaly, ale zapomínají posilovat ten nejdůležitější – mozek! Nejspíš jim nikdo neprozradil, že na to nestačí stroje se závažím. K čemu je chlap, který dobře vypadá, ale nedá se s ním o ničem, vyjma sportu a oblečení, mluvit. Zkusila jsem nahodit téma literatura, zda se chytne, asi ani vzdáleně netušil, co to slovo znamená.

Objevil novou cyklistickou stezku, o víkendu ji můžeme vyzkoušet. S hraným nadšením ho upozorňuji, že mám malý problém. Nemám co na sebe, jen to v čem jsem byla na bruslích. Chvíli zaraženě mlčí a přemýšlí jak z toho co nejelegantněji ven. Nemíní si se mnou dělat ostudu. Nasadí zklamaný hlas: „To nevadí, tak to necháme na jindy, až si něco pořídíš.“ Pokrytec nabušenej! Nic takového neudělám, radši budu sportovat sama ve svých starých hadrech.

Pak ať někdo tvrdí, že jde o duši, spíš jde o to v čem je zabalená. Tímto poznáním se mé šance na seznámení rapidně zmenšují. Jedno zklamání mě neodradí, třeba najdu tu pověstnou jehlu v kupce sena Nebo to bude pěkné šlápnutí do hnoje. Nechám se překvapit!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2022 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap