Knihkupectví U Krumlů s.r.o.

knihkupec logo knihkupectví, knihkupec.com, s láskou ke knihám s nadšením pro vás, knihy skladem, expedujeme do 1 pracovního dne. Profesionální přesto lidský přístup. Contact Details:
Main address: Krkonošská 196 543 01 Vrchlabí, Česká Republika ,
Tel:(420) 499 421 524, E-mail: knihkupec(at)knihkupec.com

NOVÝ BLOG!

Máme nový blog,
> blog.knihkupec.com

Knihkupcův blog

Čtení na pokračování

Publikování nebo šíření obsahu https://www.knihkupec.com/ je bez písemného souhlasu Knihkupectví U Krumlů s.r.o. zakázáno.

Úsměvy života

Úsměvy života - Václava Vanclová
Autor:

Václava VanclováNadějná autorka s ostrým stylem pro sarkasmus a humor se dělí o své zážitky ze života.

Věčné téma ženy vs. muži - spolu to nejde, sólo většinou ještě hůře. Život přináší stále nové a nové situace, které v momentě prožitku působí smutně, leckdy paradoxně, s odstupem času a bez osobní účasti rozhodně humorně až sarkasticky.

Užívejte.

Kapitoly k dispozici:

1. TETOVÁNÍ5. OTUŽILEC9. OSUDOVÝ
2. KULTURISTA6. MANIPULÁTOR10. BÁSNIČKÁŘ
3. PRCEK7. MAMÁNEK 
4. ŠMATLA8. PRASEČÍ HLAVA 

4. ŠMATLA

Byl to nevinný vzkaz na profilu, že vousy jsou lepší, víc mu sluší. Kdybych tušila, tak neodepisuji! Byl potěšen a okamžitě se chtěl sejít, prý jsem okouzlující. Stále stejné kecy, bez fantazie, ale proč ne, televize mě večer nebaví, třeba bude aspoň vtipný. Počkej panáčku, já ti ukážu, jak jsem okouzlující! Mělo mě varovat, když do profilu uvedl, že auto nemá, ale může si ho půjčit. Bohužel mi ten den nejspíš vypověděla službu má intuice. Nebyl to ojedinělý případ, ale to sem nyní nepatří. Jen podotýkám, že někdy je omluvitelné nazvat mě blbou nánou.

První rande jsme měli v pizzerii. Já si dala kávu, on zelený čaj. Ihned mi zdůvodnil svou volbu. Má zdravotní problémy, chodí k léčiteli a už je z nejhoršího venku. Bez pobízení pokračoval o tom, jak pomalé má spermie. Bože, čekám, kdy ho vytáhne a názorně předvede! Mám štěstí, asi se rozhodl, že pizzerie není vhodné místo pro demonstraci znovuoživení náplně jeho pytlíku. Plynule přešel k tomu, od koho si může půjčit auto, ale nepůjčí, jelikož za volantem si není jistý. Také si nejsem jistá, zda by večer u televize nebyl zábavnější. Než tohle, tak radši OKRES NA SEVERU (komunistická seriálová slátanina). Rozvod s jeho 20 letou manželkou nekomentuji, nechci sem psát vulgární slova. Sedí vedle mě, jeho občasné snahy na mě sahat, vyvolávají mou agresi. Zatím jsem mu ji nenatáhla, ale radši se rozloučíme. Ono mít na krku obžalobu z ublížení není příjemné. Zbaběle uteču, dokud se ještě ovládám.

Cestou domů přišla sms s vyznáním lásky, to je rychlost, odepíšu zítra. Nechci být zlá, do zítra vychladnu. Večer chodili další, tak odepisuji, že jdu spát a dobrou noc (v překladu: už nepiš), psal neúnavně dál. Po ranním zapnutí mobilu, mě napadlo, že z mého telefonu se přes noc vylíhl ptáček, dělal jen píp píp píp, asi milion doručených zpráv.

Nedá pokoj, dobrá budeme si psát. Začal s erotikou, podívejme se, ten si troufá. Přizpůsobuji se a začíná mě ta hra bavit. Co naplat, jsem jen ženská se slepičím mozkem (tvrdí to páni tvorstva), tak po mně nikdo nemůže chtít, abych si ten pidimozek huntovala myšlením, když ho ani nemůžou transplantovat jako prochlastaný játra. Jeho rádoby erotické sms vzbuzovaly různé emoce, jako je nevolnost, zoufalství nebo také záchvaty smíchu. V tomto ohledu má teorii zmáknutou, jak je na tom v praxi, jsem měla bohužel zanedlouho poznat.

Další setkání jsem neměla v úmyslu, ale ukecal mě na kavárnu, bylo mi ho líto. Strategické vyhledání stolku s židlemi proti sobě byl můj nápad, byl z toho smutný. Ale nezabránilo mu to ve snaze stále na mě šmatlat, i za cenu toho, že napůl stojí a visí přes stolek. Dal si horkou čokoládu (asi kvůli spermiím), já kávu. V pauzách pokusů na mě dosáhnout, srkal čokoládu lžičkou v intervalu- srk za sekundu (fakt fofr), se divím, že se nezalkl. Než já se dostanu ke kávě bude ledová, když mé ruce míří k šálku, chňapne za ně a šmatlá. To kafe krásně voní, chci ho pít, ale ten blb mě nenechá.Mám plán, nenápadně se s židlí odsouvám od stolu. Teď to přijde, jsem snad dostatečně vzdálena od jeho nenechavých pařátů, jen rychle vzít hrnek, nepolít se přitom a zůstat dostatečně daleko. Povedlo se! Piju si svou kávu, on naštvaně dosrká a najednou je prý načase jít. Jak chce, půjdem, konečně!

Když došlo na placení, hystericky jsem se nesmála jen díky tomu, že můj jazyk byl pevně skousnut mezi mými zuby (bolí to). Vyndal tubu od šumivých tablet, odpočítal v drobných útratu, přesně na korunu a povýšeně poděkoval. Měla jsem chuť se zeptat, zda zná ten praktický vynález jménem peněženka. Naštěstí se skousnutým jazykem moc mluvit nejde. Musím pryč, číšník si mě prohlíží a asi marně přemýšlí nad mou diagnózou, protože nikdo normální by tohle dobrovolně neabsolvoval. Asi mám sklony k masochismu.

Při odchodu z kavárny okamžitě využil příležitosti a zase šmatlal. Nejhorší teprve mělo přijít, náhle řekl, že mě chce líbat a hned. Zaklíněná v koutě jsem snášela jeho ´´líbání,,. To znamená, že ze stejných frekvencí jako srkal čokoládu mě pusinkoval. Píšu záměrně pusinkoval, protože to co předvedl, dělají pětileté děti, takovéto mlask mlask mlask. Samozřejmě se zavřenou pusou, asi se bál, že když ji otevře, tak otěhotním, když má teď ty mrštné hadíky.

Nenakopala jsem ho, ani jinak fyzicky neublížila. Měl by vést kurzy sebeovládání, jako figurant by se uživil, otázka je zda by to přežil. Se slovy ,,už musím běžet´´ a nablblým úsměvem se ztrácím v davu.

Třetí schůzka nebude. Stále píše, jak se mnou chce být. Je mu jedno zda odepisuji, bombarduje mě sms. Na zprávy kde se mu snažím vysvětlit, že ho nechci, nereaguje vůbec. Vypínám mobil a přemýšlím jak z toho ven. Ve vší té smůle se na mě trošku štěstí přilepilo a pomohlo mi zbavit se šmatly.

V mezičase se do mě zamiloval jeho švagr a to tak, že mi na rovinu řekl, že chce abych byla jeho milenka(je ženatý), manželka mu to schvaluje a on po mně palčivě touží. Zná mě jen po telefonu a mailech, ale nějak mu to nepřekáží. Proč mít na krku jednoho šílence, když je šance mít dva. Naštěstí ho to částečně přešlo a jen občas napíše mail, že pokud bych změnila názor stále tu je. Nevím, zda hrála roli žárlivost nebo je tak hodný a chtěl mi pomoci, to už je jedno. Poradil mi jak utnout šmatlu. Stačilo napsat, že se vracím k manželovi a bylo!

Pokud jste nabyli dojmu, že mě tato zkušenost poučila, musím vás zklamat. Teď mám chuť napsat něco o tom, jak mě zajímá psychologie, lidské osudy a chování, trošku to je pravda, ale podstatné je, že jsem nepoučitelná.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2024 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap