Knihkupectví U Krumlů s.r.o.

knihkupec logo knihkupectví, knihkupec.com, s láskou ke knihám s nadšením pro vás, knihy skladem, expedujeme do 1 pracovního dne. Profesionální přesto lidský přístup. Contact Details:
Main address: Krkonošská 196 543 01 Vrchlabí, Česká Republika ,
Tel:(420) 499 421 524, E-mail: knihkupec(at)knihkupec.com
Máme rádi knihkupce

Čtení na pokračování

Publikování nebo šíření obsahu https://www.knihkupec.com/ je bez písemného souhlasu Knihkupectví U Krumlů s.r.o. zakázáno.

Proč jsem se nestal Rychlým šípem

Proč jsem se nestal Rychlým šípem - Eduard Freisler

01. A sem tady

Křičel sem, až se mi nedostával dech, tak sem přestal a začal sem se rozhlížet. Z okna se vykláněla nějaká ženská a tahala dovnitř provázek. Na jeho konci byly uvázaný malinký blejskavý hodinky a pomalu jely nahoru k nám. Dole na chodníku někdo strašně řval, ale já sem rozuměl jen poslední větě: „To máš za syna, kuličko!“ Hodinky přelezly parapet okna a přesně pasovaly na ruku tý ženský, ta se na ně podívala a celá se rozesmála. Od tý chvíle si budu pamatovat. Hodinky a úsměv = máma. A tak sem se narodil.

Byl sem perfektní mimino. Měl sem děsnou prču z toho, jak na mě všichni čučeli, pitvořili se a tutově věděli, komu sem víc podobnej, čí mám vlasy a čí voči. Hlavně všichni tvrdili, jak sem roztomilej a voňavoučkej. Věděli ale prdlačku, jak se umim parádně pokadit a kolik vyrobim počůranejch plínek za jeden jedinej den: Ty byly teď všude. Ve skříni, v koupelně, na stole a eště visely na balkóně. Vo tom ale neměli moudrý dospěláci ani šajna a eště votravovali mámu i mě.

Jedinej frajer byl určitě ten doktor, co mě rodil. Když totiž zjistil, že hned nechci dejchat, plesknul mi jednu na nahatou prdelku, a to sem panečku hned začal.

A to všecko se stalo v červenci roku 1947.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2024 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap