Knihkupectví U Krumlů s.r.o.

knihkupec logo knihkupectví, knihkupec.com, s láskou ke knihám s nadšením pro vás, knihy skladem, expedujeme do 1 pracovního dne. Profesionální přesto lidský přístup. Contact Details:
Main address: Krkonošská 196 543 01 Vrchlabí, Česká Republika ,
Tel:(420) 499 421 524, E-mail: knihkupec(at)knihkupec.com

JAK ZÍSKAT

POŠTOVNÉ ZDARMA?

podrobnosti zde

Expedice, způsoby platby a odeslání

Čtení na pokračování

Publikování nebo šíření obsahu https://www.knihkupec.com/ je bez písemného souhlasu Knihkupectví U Krumlů s.r.o. zakázáno.

Proč jsem se nestal Rychlým šípem

Proč jsem se nestal Rychlým šípem - Eduard Freisler

02. Máma

Byla všude. Nakoukla na mě, dyž sem spal, nakoukla na mě i dyž sem byl vzhůru. Byla u mě vlastně pořád. Vždycky mi zavoněla, učila mě culit se jako sluníčko i se chechtat na celý kolo. Věděla, kdy mě má trošičku ponosit a když mě položila, věděl sem tutově, že mě zase najde a polaská.

Nevim, jak to mámy dělaj, když sou naštvaný a kam se schovaj, že sem to nikdy neviděl. Ale myslim si, že mámy, co maj úplně malý prcky, sou asi jen děsně šťastný.

Moje máma se rozhodla, že budu to nejumytější dítě ve světě. Byl sem přesvědčenej, že mě furt jen koupe a přebaluje anebo přebaluje a koupe. Abyste si ale nemyslili, tak byly i věci, co nemusim mít pořád. Třeba čištění uší a nosu nebo stříhání nehtů, prohlídky u doktora, kde všichni buleli, aby vypadali co nejvíc nemocný a šli na řadu první. Na druhý straně tady byla máma a její šikovný ruce, když mě pořádně nakrmila, dala říhnout a pochovala; začal sem bejt pohodovej, až sem úplně zapomněl na to protivný. Chtěl sem nějak udělat, aby máma věděla, že je boží, ale nějak sem to nestih. Spal sem jako dudek.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2023 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap