Knihkupectví U Krumlů s.r.o.

knihkupec logo knihkupectví, knihkupec.com, s láskou ke knihám s nadšením pro vás, knihy skladem, expedujeme do 1 pracovního dne. Profesionální přesto lidský přístup. Contact Details:
Main address: Krkonošská 196 543 01 Vrchlabí, Česká Republika ,
Tel:(420) 499 421 524, E-mail: knihkupec(at)knihkupec.com

JAK ZÍSKAT

POŠTOVNÉ ZDARMA?

podrobnosti zde

Expedice, způsoby platby a odeslání

Čtení na pokračování

Publikování nebo šíření obsahu https://www.knihkupec.com/ je bez písemného souhlasu Knihkupectví U Krumlů s.r.o. zakázáno.

Proč jsem se nestal Rychlým šípem

Proč jsem se nestal Rychlým šípem - Eduard Freisler

03. Táta

Byl ohromnej chlap. Každej táta je ohromnej chlap. Má obrovský, lopatový ruce, protože v první vteřině si myslíš, že tě rozmačká nebo aspoň upustí, ale ani jedno neudělá. Jeho teplo přejde do tebe a najednou si v pohodě.

Ten můj táta otevřel dveře takovým fofrem, že až zakňouraly, jak se lekly. Byl sem zrovna na stole a táta na mě koukal až vod stropu. Sklonil se dolu, trošičku mě poodbalil, rozchechtal se a řek: "Má pinďourka, je po mně."

Ruce si myl hlasitě a voda stříkala až na podlahu. Stejně hlasitě si přitom zpíval, takže všichni v baráku se dozvěděli, že si můj táta nabrúsil kosúú. Sněd hromadu jídla a pořádně ji zapil. Taky budu tak jíst, slíbil sem si tenkrát.

Protože sem byl úplnej prcek, povídali si s mámou u mojí postýlky až do noci. Je zajímavý, že rodiče si povídaj jen u těch prťavejch dětí. Asi si myslej, že prťata nemůžou nic nikomu vykecat a ničemu nerozumněji, ale já sem si zapamatoval všecko. Ale najednou sem usnul a probudil mě až ráno dudlík, kterej někam zapad.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2021 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap