Knihkupectví U Krumlů s.r.o.

knihkupec logo knihkupectví, knihkupec.com, s láskou ke knihám s nadšením pro vás, knihy skladem, expedujeme do 1 pracovního dne. Profesionální přesto lidský přístup. Contact Details:
Main address: Krkonošská 196 543 01 Vrchlabí, Česká Republika ,
Tel:(420) 499 421 524, E-mail: knihkupec(at)knihkupec.com

KNIHKUPCŮV TIP!

Zajímají Vás knižní novinky
a naše akční nabídky?

Chcete pravidelně dostávat
informace na Váš e-mail?

Přihlašte se k odběru našeho NEWSLETTERU!

Nabídky knih

Čtení na pokračování

Publikování nebo šíření obsahu https://www.knihkupec.com/ je bez písemného souhlasu Knihkupectví U Krumlů s.r.o. zakázáno.

Proč jsem se nestal Rychlým šípem

Proč jsem se nestal Rychlým šípem - Eduard Freisler

04. Ségra

Nikdy sem ji neviděl malou. Dyž sem se narodil, vedla o sedum let. Dyž bylo

mně sedum, jí bylo čtrnáct. Nikdy sem ji neviděl střílet z praku, hrát vokna, chodit na drbes nebo chytat myši. Je to totiž holka. Dostat ji můžu jen jednou. Až jí bude sto, vysměju se jí, že je stará baba, protože mi bude teprv devadesát tři.

Byl sem prej pitomý dítě, protože sem venku v kočáru pořád chrápal a vona se se mnou nemohla vytahovat jak koukám, krabatim čelo a sem roztomilej jako jiný bráchové jinejch séger. Vostatní holky takový sekáče měly. Já takovej nebyl. Připadalo mi to zbytečný, ale už tenkrát sem tušil; že za takovejch patnáct sedumnáct let to bude úplně jiný kafe.

Když já byl fungl novej, ségra už byla prvňák, to je, že už chodila do školy. Tašku měla jako almaru, prej na moudrosti. Ráno ji nesla plnou pryč a v poledne plnou domu. Už tenkrát sem si řikal, že si musim na tu školu dát pozůrek, až mi bude šest, abych ráno nenosil nic a domu přines.

A eště jedno mě čertí. Ta zvědavice, co bydli vedle a furt šmíruje za dveřma, tvrdí, že ségra je po tátovi a já po mámě. Kde je teda ta pravda? Táta přeci jasně tenkrát řek: „Má pindíka, je po mně.“ A eště něco. Existujou snad holky co sou po tátovi a nemaj pindíka?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2023 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap