Knihkupcův blog

Tipy od Vašeho knihkupce

Váš knihkupec nabízí tisíce knih, beletrii i naučné knihy pro dospělé i dětské knihy a spoustu dalšího zboží. Sledujte naše novinky, články často aktualizujeme, přinášíme tipy na levné knihy a další slevy a akce a sledujeme pro vás, co se děje na knižním trhu.

Ale ono to jde!

2.3.2010 17:42
Knihkupec stále bez svého pracovního netového připojení, nicméně při troše improvizace to jde. V práci nouzové připojení přes mobil, na prohlédnutí objednávek to stačí, všelijaké adresní štítky a poštovní poukázky se holt píšou ručně jak za starých časů, zbytek agendy se vyřídí doma z domácího kompu, jen to vláčení papíru mezi skladem a knihkupcovou domácností trochu prudí, maximálně hrozí možné komunikační zmatky se zákazníky použitím nepracovního mailu. S odbavením zásilek je s tím ručním psaním všech poštovních administrativ trochu problém, rozhodně se jich nestihne odbavit tolik, jako obvykle, ale vzhledem k tomu, že nejsou Vánoce, tak snad možné jedno až dvoudenní zpoždění ani tak nevadí. Váš knihkupec Dan Kruml i v této těžké chvíli děkuje za Vaše objednávky!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2019 Miloslava Krumlová Knihkupectví K&T Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 41226020 DIČ: CZ496115256, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap