Nabídky knih

Tipy od Vašeho knihkupce

Váš knihkupec nabízí tisíce knih, beletrii i naučné knihy pro dospělé i dětské knihy a spoustu dalšího zboží. Sledujte naše novinky, články často aktualizujeme, přinášíme tipy na levné knihy a další slevy a akce a sledujeme pro vás, co se děje na knižním trhu.

Dnes jsme tak jako každé pondělí zpracovali data o prodejích za minulý týden, abychom svými daty přispěli Svazu českých knihkupců a nakladatelů k tvorbě pravidelného týdenního žebříčku nejprodávanějších knih v ČR. Žebříček možno prohlédnout na stránkách SČKN - www.sckn.cz. U nás byly v minulém týdnu nejprodávanější následující tituly:
-50%
Krkonošské pohádky - Marie Kubátová

Krkonošské pohádky


Marie Kubátová


Neznámá dostupnost

199,- Kč  99,- Kč

RADOSTI ŽIVOTA - Gellner František

RADOSTI ŽIVOTA


Gellner František


Neznámá dostupnost

69,- Kč

-13%
BÁSNĚ I. - Jan Skácel

BÁSNĚ I.


Jan Skácel


Rozebráno

245,- Kč  211,- Kč

Na prvním místě tedy nové Krkonošské pohádky Marie Kubátové. Je to pochopitelné, jsme z Krkonoš a místní obyvatelstvo hromadně nakupuje cokoliv nového, co má vztah k jejich regionu. Druhé a třetí místo už tak pochopitelné není. Málokdy se na čelo dostane klasika, tak jak se tomu stalo tentokrát. Předpokládáme, že oba tituly byly doporučeny jako doporučeně povinná četba pro středoškoláky, a vzhledem k tomu, že málokterý konkurent je tyto specialitky schopen dodat, obrátili se studenti na nás. Váš knihkupec Dan Kruml

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2019 Miloslava Krumlová Knihkupectví K&T Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 41226020 DIČ: CZ496115256, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap