Expedice, způsoby platby a odeslání

Tipy od Vašeho knihkupce

Váš knihkupec nabízí tisíce knih, beletrii i naučné knihy pro dospělé i dětské knihy a spoustu dalšího zboží. Sledujte naše novinky, články často aktualizujeme, přinášíme tipy na levné knihy a další slevy a akce a sledujeme pro vás, co se děje na knižním trhu.

Skvělá sportovkyně, zásadová žena, osudem stíhaná dáma Věra Čáslavská slaví životní jubileum. O jejím životě se můžete leccos dozvědět z nového filmu Olgy Sommerové, který právě běží v kinech či si přečíst její životopis z pera Pavla Kosatíka. Věra Čáslavská o vzniku knihy říká: "Ještě nikdy s nikým jsem o svém životě nemluvila tak otevřeně jako s Pavlem Kosatíkem a po přečtení této knihy toho nelituji. Přemýšlím, čím vším v té knize je: historikem, psychologem, soudcem lidských osudů a v neposlední řadě také znalcem sportu: bez rozpaků by splnil podmínky pro specializaci "trenér I. výkonnostní třídy." Myslím si, že je to kniha pravdivá, lépe bych svůj život popsat nedokázala." U nás je nyní kniha se slevou 25%.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2018 Miloslava Krumlová Knihkupectví K&T Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 41226020 DIČ: CZ496115256, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap