Nabídky knih

Tipy od Vašeho knihkupce

Váš knihkupec nabízí tisíce knih, beletrii i naučné knihy pro dospělé i dětské knihy a spoustu dalšího zboží. Sledujte naše novinky, články často aktualizujeme, přinášíme tipy na levné knihy a další slevy a akce a sledujeme pro vás, co se děje na knižním trhu.

Vážení zákazníci z Vrchlabí a okolí, omlouváme se, ale nyní je zrušena možnost osobního odběru v našem knihkupectví ve Vrchlabí. Z důvodu, že nynější systém (to jest platba na pokladně) nás a další zákazníky obchodu neúnosně zdržuje - nemáme propojenou pokladnu s eshopem a proto je třeba zadávat všechny slevy ručně - připravujeme jiný systém. Již brzy bude osobní odběr v knihkupectví ve Vrchlabí opět možný, a to za těchto podmínek: platba na náš účet předem, poplatek za objednání a zabalení zboží a přípravu Vaší objednávky bude 49 Kč (při objednávce nad 500 Kč zdarma). Po zaplacení a naší výzvě k vyzvednutí si pak Vaši objednávku vyzvednete pěkně zabalenou a bez placení, bez toho, abychom zdržovali další zákazníky zdlouhavým zadáváním slev na pokladně. Co se mění k lepšímu je to, že už nebudeme uplatňovat rozdílné slevy pro osobní odběr, takže i pro tento způsob odběru budou stejné ceny jako pro zasílání poštou. Doufáme, že tímto způsobem už definitivně vyřešíme specifika osobního odběru ke všeobecné spokojenosti.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2018 Miloslava Krumlová Knihkupectví K&T Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 41226020 DIČ: CZ496115256, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap