Nabídky knih

Tipy od Vašeho knihkupce

Váš knihkupec nabízí tisíce knih, beletrii i naučné knihy pro dospělé i dětské knihy a spoustu dalšího zboží. Sledujte naše novinky, články často aktualizujeme, přinášíme tipy na levné knihy a další slevy a akce a sledujeme pro vás, co se děje na knižním trhu.

Nakladatelé nechali dotisky a nová vydání knih Káji Saudka trochu "uležet", nicméně obě jeho zásadní knihy jsou opět znovuzrozené. Znovu vyšla obří monografie Káji Saudka od autorky Heleny Diesing. První vydání této knihy z roku 2010 se stalo tak horkým zbožím, že se ceny této knihy v různých internetových aukcích pohybovaly na několikanásobku cen původních. Nyní tedy máme nové vydání k dispozici, tedy ceny v aukcích mohou z výšin klidně klesnout zase na zem. I když: i běžná cena tohoto nového vydání hvězd se dotýká...
Muriel a andělé - Miloš Macourek, Kája Saudek

Muriel a andělé


Miloš Macourek, Kája Saudek


Neznámá dostupnost

990.00,- Kč

Nakladatelství Albatros nyní přichází s další legendární knihou Muriel a andělé, ta vyšla naposledy dokonce už v roce 1991, tedy čekání na nové vydání bylo vážně dlouhé. I v případě této knihy je cena stejně luxusní jako kniha, ale dá se očekávat, že nebude dlouho trvat a oba dva tituly budou opět vyprodané a je možné, že tak jako u předchozích vydání těchto knih může jejich cena v aukcích stoupnout časem i několikanásobně. Zkrátka a dobře. U těchto dvou titulů si nekupujete jenom krásnou knihu, ale pokud štěstí dá, mohou být i dobrou investicí.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(c) 2007 - 2018 Miloslava Krumlová Knihkupectví K&T Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 41226020 DIČ: CZ496115256, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap