Ze života šéfa
Zachar Rastislav
EAN: 9788026509745
Být dobrý šéf - co to vlastně znamená? A měli jste už takového? Nebo jím sami chcete být? Pak by vás mohly zaujmout příhody, které se ve firmách skutečně staly a které měly na fungování pracovních kolektivů zásadní vliv. Svěží krátké příběhy vám připomenou, co stojí za to mít při vedení lidí neustále na paměti.Podívejte se také na www.zivotsefa.cz.
Recenze
Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit
Další verze knihy
Z podobných knih Vám doporučujeme také
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c) 2007 - 2025 Knihkupectví U Krumlů s.r.o. Krkonošská 196, Vrchlabí, IČO: 08677662 DIČ: CZ08677662, telefon: 499 421 524, e-mail: knihkupec@knihkupec.com vývoj, správa elektronického obchodu www.foxcom.eu XML Sitemap